Soru:
Sürü'nün Müdürü yeme hatırasından bir daha bahsedildi mi?
Kevin Howell
2012-02-14 22:02:05 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Buffy the Vampire Slayer Sezon 1 Bölüm 6'da Xander ve diğer 4 öğrenci ele geçirildi ve bir domuz yiyorlar. Sonunda ellerinden kurtulurlar ve Xander hafıza kaybı olduğunu iddia eder. Ancak Giles, yalnız kaldıklarında Xander'in hafızasını kaybetmediğini bildiğini söyler ve sanırım Xander bundan sonraki sezonlarda da söz eder. Sorum şu ki, 4 öğrenci bir daha büyümüş müdürü öldürüp yedi mi? Demek istediğim, Xander domuzu yediğini ve bir insanı öldürdüğünü ve yediğini hatırladığında kötü bir zihinsel durumda olmaları gerektiğini hatırladıysa ama bundan bir daha bahsedildiğine inanmıyorum. Buffyverse'teki herhangi bir televizyon, çizgi roman veya röportaj kaynağından yanıt alacağım.

Bir cevap:
Harley Holcombe
2012-02-15 03:50:43 UTC
view on stackexchange narkive permalink

The Puppet Show'da (1x09) Snyder konuyu gündeme getiriyor:

Bu, yenilmeye yol açan tüylü kafalı liberal düşünce türü. >

Buffy, Wood'a Beneath You (7x02) 'da Flutie'ye ne olduğunu duyup duymadığını da sorar.

Bunun dışında sanmıyorum çok fazla ortaya çıkıyor. Kesinlikle bu öğrencileri bir daha asla görmeyiz.

Pack'in prensibi öldürme ve yeme anılarından bir daha hiç bahsedilmemesi bana her zaman tuhaf geldi. Bence orada hikaye için kaçırılan büyük bir fırsat. Sonuçta birçok kötü adam ilk sezondaki karakterleri tekrar ediyordu.


Bu Soru-Cevap, otomatik olarak İngilizce dilinden çevrilmiştir.Orijinal içerik, dağıtıldığı cc by-sa 3.0 lisansı için teşekkür ettiğimiz stackexchange'ta mevcuttur.
Loading...